Bravúrgyőzelmet aratott a Mizse KC – hétvégi kézilabda eredmények

kecskemét hírek

Kesport :: Zaklajda-parádéval tartotta otthon a pontokat a KTE, a harmadik helyezett ellen nyert a Mizse KC a férfi NB I/B-ben, csak a Kalocsa tudott győzni az NB II-ben, vendégsikerek a megyei bajnokságok rangadóin – címszavakban a hétvégi események. Pénteken este kezdődött az aktuális forduló a férfi NB I/B-ben, amikor a Kecskeméti TE-Piroska szörp a kiesés elől
Tovább Bravúrgyőzelmet aratott a Mizse KC – hétvégi kézilabda eredmények

Megye I.: Három meccsen nem esett gól

Kesport :: A kellemes tavaszias időjárás ezúttal meglepetés eredményeket hozott a hétvégén a megyei labdarúgó első osztályban. Tabella 16 fordulót követően Faddikorr-Kiskunhalas FC – Kelebia NSK 0-0 Kiskunhalas: Gerner – Fomumbod, Papp (Tóth T. 78.), Horváth, Bereczki, Amariutei, Mihalkó, Grácz (Ács 19.), Gillich, Csáki, Torma. Kelebia: Paunovic – Hajrulovic, Honfi B. (Balazsevic 72.), Kátai (Honfi D. 64.),
Tovább Megye I.: Három meccsen nem esett gól

Négy akadémista járt edzéslátogatáson Tiszakécskén

Kesport :: Szabó, Hirman, Vágó és Kovács kapott lehetőséget.  Kedden a kesport.hu-n is beszámoltunk róla, hogy a Kecskeméti Labdarúgó Akadémia háromoldalú együttműködést kötött a Kecskeméti TE és a Duna Aszfalt TVSE felnőtt csapataival. Ez máris érvényesült a gyakorlatban, hiszen a már lila-fehérben is bemutatkozó fiatalok az NBII-es csapatnál vehettek részt egy tréningen. A csütörtöki edzésen 2×30 perces
Tovább Négy akadémista járt edzéslátogatáson Tiszakécskén

Érmes Judo Mesterek Százhalombattán

Kesport ::   A XXI. Nyílt Masters Bajnokságon két kecskeméti judos is érmet szerzett. Orosz Sándor a döntőbe verekedte magát és ezüstérmes lett, míg Sárkány László a bronznak örülhetett. A Kecskeméti Judo Club két öregfiúja példamutató a mai generációnak, hiszen több mint negyven éve judoznak. Küzdelemben a mai napig feladják a leckét a fiataloknak az edzéseken.
Tovább Érmes Judo Mesterek Százhalombattán

Megyei foci: Gólözön a másodosztályú meccseken

Kesport :: 10-15 gólos meccseket is láthattak a szurkolók hétvégén a megyei másodosztályú labdarúgó küzdelmek során. MEGYEI II. DÉL 20. forduló Tabella BAJAI SK-BAJASZENTISTVÁN 1 – 2 KUNBAJAI SE TOMPAI SE 1 – 3 HÍD SC BÁCSBORSÓDI SK 4 – 2 SÜKÖSDI SC GÉDERLAKI KSE 4 – 1 HAJÓSI FC MÉLYKÚTI SE 2 – 6 BOROTAI SE
Tovább Megyei foci: Gólözön a másodosztályú meccseken

Hátrányból felállva győzött a ScoreGoal U18

Kesport :: A Kincsem Lovaspark SE csapatát fogadta hazai környezetben a Scoregoal ificsapata, és úgy tűnt, hogy az első 5 percben “bent ragadt a vonat” az állomáson. A vendégek gyors kontrái, mint kés a vajban találtak utat Nagy Dávid kapujáig, és hamar 0-3-at mutatott az eredményjelző. A hazaiak próbálkoztak becsülettel, de vagy az ellenfél kapusa védett nagyszerűen,
Tovább Hátrányból felállva győzött a ScoreGoal U18

Húsz másodperc hiányzott a ScoreGoal sikeréhez

Kesport :: A csengeri katlanba látogattak a hírös városiak, hogy megszerezzék első győzelmüket a rájátszásban. Hiába játszottak jobban ellenfelüknél, végül 2-2-es döntetlennel ért véget a találkozó. Az első félidőben nagy elánnal küzdöttek a felek, folyamatosan ment az adok-kapok. Azonban hiába voltak hazai és vendég részről is veszélyesebb kísérletek, Peltzeren és Juhászon sem lehetett kifogni, így az első